Пропонуємо за доступними цінами слухові апарати будь яких типів ( завушні, внутрішньовушні, канальні ) провідних виробників Європи.
фото апаратів фото апаратів
фото апаратів фото апаратів
phonak.com bernafon.com resound.com audioservice.com
    А також у нашому Центрі Ви можете придбати:
  • Вушні вкладки для слухових апаратів
  • Елементи живлення до слухових апаратів та кохлеарних імплантів
  • Засоби догляду за слуховими апаратами та вушними вкладками
  • Аксесуари до слухових апаратів та кохлеарних імплантів
  • FM системи – безпровідний зв'язок, який допомагає людям розуміти мову в шумному оточенні.

Елементи живлення до слухових апаратів та кохлеарних імплантів

В наш час, як джерело енергії для слухових апаратів використовуються, як правило, повітряно – цинкові батарейки. При цьому деякі виробники пропонують акумулятори для слухових апаратів, але насправді їх придбання і використання дорожче, ніж самі батарейки. У світі є декілька виробників, які виготовляють батарейки до слухових апаратів. У нашому Центрі ви зможете придбати їх тільки найкращої якості, які зарекомендували себе часом.

Користувачам слухових апаратів важливо знати про те, що існує чотири типи батарейок для слухових апаратів і кожен тип батарейок має певне кольорове кодування упаковки:

№13 (оранжева упаковка) – використовуються в більшості моделях завушного типу і деяких внутрішньо вушних апаратах.

№675 ( синя упаковка) – використовуються в потужних і надпотужних завушних апарата

( червона упаковка) - використовуються для кохлеарних імплантів.

№10 ( жовта упаковка) – використовуються у внутрішньоканальних слухових апаратах (СІС)

№312 (коричнева упаковка) – використовуються у внутрішньовушних і мікрозавушних слухових апаратах.

Покупцям потрібно врахувати, що батарейки для слухових апаратів мають спеціальну наклейку, яка захищає її від розрядження під час транспортування і зберігання. Після того, як наклейка буде видалена з поверхні, у батарейку потрапляє повітря і вона активується. Наклеювати наклейку повторно не має змісту, оскільки протягом 30-40 днів хімічні процеси всередині батарейки завершаться і вона перестане працювати.

Використання інших типів батарейок ( наприклад для годинників) у слухових апаратах категорично заборонено, адже батарейки при своїй зовнішній схожості, можуть відрізняються за своїми внутрішніми можливостями. Наприклад, при використанні неналежних елементів живлення в слуховому апараті можуть з'явитися шум і сигнали, апарат може вимикатися сам по собі, а також інші проблеми. При цьому слід пам'ятати, що використання в слухових апаратах неналежних елементів живлення може бути причиною відмови в гарантійному ремонті.

В Центрі Слуху і Мови «ОтоФоніка» завжди можна придбати батарейки для будь – яких моделей слухових апаратів та кохлеарних імплантів.

Засоби догляду за слуховими апаратами

Слуховий апарат – це коштовний електронний пристрій для особистого користування.І як будь яка річ, слуховий апарат потребує дотримання елементарних правил користування та спеціального догляду. Важливо пам'ятати про те, що внутрішньовушні слухові апарати та вушні вкладки під час користування находяться в «агресивному середовищі» і тому їм необхідна щоденна чистка! Вушна сірка, яка може закупорити звукові канали апарата, після чого він перестане працювати. Крім цього, велике скупчення сірки у внутрішньовушному апараті може вивести його з ладу. Важливо пам'ятати , що у вушній сірці, якщо її не очищувати належним чином, можуть накопичуються різні бактерії та гриби, які можуть викликати подразнення та запалення всередині вуха.


груша для видалення вологи з вушних вкладок


набір для догляду за слуховими апаратамиконтейнер для сушки слухового апарату


антибактеріальні таблетки для миття вушних вкладок


осушуючі таблетки

Тому необхідно правильно доглядати за слуховим апаратом!

Із – за конструктивних особливостей на даний час неможливо виготовити повністю водонепроникний слуховий апарат, тому пам'ятайте, що мити слуховий апарат водою категорично заборонено! Також забороняється використовувати для чистки слухового апарату мило, спирт та інші розчинники та засоби очистки, які не призначені для цього.

Для догляду за слуховими апаратами та вушними вкладками є спеціально розробленні засоби.

Проконсультуватися , як доглядати за слуховим апаратом та вушною вкладкою Ви можете у нашому Центрі.